Najczęściej zadawane pytania

W zasadzie jedynym dokumentem jaki potrzebujesz do rozliczenia jest potwierdzenie od czeskiego pracodawcy (tzw. "Potvrzeni o zdanitelnych prijmech") Na jego podstawie sporządzimy rozliczenie. Jeśli będziemy potrzebować dodatkowe dokumenty, nasz doradca poinformuje Cie o tym.
W zależności od tego czy nasi eksperci są dostępni, czas oczekiwania na wiadomość email z Twoim rozliczeniem to od 30 minut do 24 godzin. Oczywiście mówimy tu o czasie od otrzymania przez nas płatności.
Koszt standardowego rozliczenia - czyli bez ulg itp. to 250 Kc. Pełny cennik znajduje się na stronie CENNIK
Oferujemy kilka metod płatności za rozliczenie:
  1. Płatność online (kartą)
  2. Przelew na konto bankowe w walucie czeskiej
  3. Przelew na konto bankowe w walucie polskiej
  4. Płatność Revolut
Najszybszymi płatnościami są płatność online oraz Revolut, więc jeśli zależy Ci na czasie wybierz właśnie jedną z nich.
Szanujemy Twoją decyzję. Możemy sporządzić rozliczenie i przesłać je na Twój adres email. Wydrukujesz je i sam wpiszesz wszystkie swoje dane.
Jeśli na przykład nie mieszkasz już w Czechach i złożenie zeznania osobiście w urzędzie jest dla Ciebie problemem, również mamy na to rozwiązanie. Napisz na nasz adres email lub użyj zakładki "Kontakt" Za dopłatą możemy złożyć Twoje zeznanie za Ciebie.
To już kwestia urzędów skarbowych w Czechach. Może to być od dwóch tygodni do trzech miesięcy, nie później jednak niż do końca kwietnia bieżącego roku.